Teade | Pupil van de week
maandag 10 februari 2025Hoi ik ben Teade en ik ben 18 januari de pupil van de week geweest. Dit vond ik heel erg leuk omdat ik zo kon zien hoe het eerste speelt en dat dat wel heel anders is dan hoe wij dat doen!
Ik werd opgehaald door Jiri en Tygo, Esmee zat al in de auto. Het overleg wat vooraf gebeurde vond ik erg spannend. Het was erg leuk om met het eerste samen warm te lopen en vervolgens met Esmee op de korf te schieten. Helaas gingen ze er niet in.
Toen begon de wedstrijd. Wij mochten toen de score bijhouden! Jammer genoeg konden ze niet winnen en hebben ze verloren met 8-11. Na de tijd zijn we beiden nog verwend met een tasje met lekkers, een t-shirt en hebben we de handtekeningen verzameld. Ik heb intussen ook nog een mooie tekening kunnen maken, kijk maar!
Dankjewel dat ik mee mocht!
Teade